Eesti-USA otorinolarüngoloogia ning pea-ja kaelakirurgia konverents 2020

Registreeru

Lisa kalendrisseEesti-USA otorinolarüngoloogia ning pea-ja kaelakirurgia konverents 202021-08-2020 08:0022-08-2020 17:00Europe/TallinnEesti-USA otorinolarüngoloogia ning pea-ja kaelakirurgia konverents 2020*EESTI-USA ÜHISKONVERENTS 21-22 AUGUST 2020* Soovime Teid Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi nimel kutsuda suvekonverentsile, mis toimub 21.-22. augustil 2020 Tallinnas. Suvekonverents toimub koostöös Ameerika Otolarüngoloogia Akadeemia ning Pea ja Kaelakirurgia Sihtasutusega. Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)
Toimumisaeg: R, 21. August 2020
Sihtrühm: arst
Osalemistasu: 50,00€
Korraldaja: Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Selts, Eesti Audioloogia Selts, Eesti Unemeditsiini Selts, Ameerika Otolarüngoloogia Akadeemia ning Pea ja Kaelakirurgia Sihtasutus, Celsius Healthcare

EESTI-USA ÜHISKONVERENTS 21-22 AUGUST 2020

Soovime Teid Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi nimel kutsuda suvekonverentsile, mis toimub 21.-22. augustil 2020 Tallinnas. Suvekonverents toimub koostöös Ameerika Otolarüngoloogia Akadeemia ning Pea ja Kaelakirurgia Sihtasutusega.

 

2-päevasel konverentsil on planeeritud ettekanded rinoloogiast, koljupõhimikukirurgiast, pea- ja kaelakirurgiast, laste kõrva-nina-kurgukirurgiast, neurotoloogiast, audioloogiast, unemeditsiinist ja larüngoloogiast.

 

Valdav osa lektoreid tuleb Ameerika Ühendriikidest, tänaseks on meil järgnevate kolleegide kinnitus üritusel osalemise kohta:

 

Rinoloogia ja koljupõhimikukirurgia: Dr. Ashutosh Kacker, dr. Aaron Pearlman, dr. John Delgaudio.

Laste KNK: Dr. Ken Kazahaya, dr. Vikash K. Modi, dr. Ron Mitchell

Pea- ja kaelakirurgia: Dr. David Kutler, dr. Ehab Hanna, dr. Patrik Lassus.

Larüngoloogia: Dr. Peak Woo.

Neurotoloogia: Dr. Michael Hoa, dr. Priit Kasenõmm, dr. Myles Pensak 

Unemeditsiin: Dr. Maria Suurna, dr. Joachim Mauer, dr. Clemens Heiser, dr. Boyd Gillespie.

 

Me ootame 200-300 osavõtjat Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Ürituse eesmärk lisaks hariduslikule aspektile on kontaktide loomine ning kogemuste vahetamine lähiriikide ja Ameerika kolleegidega.

 

Registreerimine avatakse jaanuaris 2020. Varajase registreerija hind kehtib aprilli lõpuni, hiline registreerimine lõpeb 31. juuli 2020.

 

Osalustasud:

Osalemistasu sisaldab juurdepääsu teadusprogrammile, lõunasööke ja kohvipause konverentsi ajal ning konverentsimaterjale. Konverentsi õhtusöök ei sisaldu konverentsi osalemistasus ja see lisatakse teie arvele, kui märgite osalemise registreerimisvormil.

Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea-ja kaelakirurgide Seltsi, Eesti Audioloogia Seltsi, Eesti Unemeditsiini Seltsi liikmetele 50 EUR. Kui olete mitme seltsi liige, siis valige registreerumisvormil väiksem selts.

Mitteliikmed: kuni 30. aprillini - otorinolarüngoloogid/unemeditsiini arstid/audioloogid 175 EUR, residendid 120 EUR.

Mitteliikmed: alates 1. maist kuni juuli lõpuni - otorinolarüngoloogid/unemeditsiini arstid/audioloogid 250 EUR, residendid 175 EUR.

 

Õhtusöök Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea-ja kaelakirurgide Seltsi, Eesti Audioloogia Seltsi, Unemeditsiini Seltsi liikmetele 20 EUR

Õhtusöök mitteliikmetele 50 EUR.

 

 

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)

Osavõtutasu tagastamine

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 30. juuniks ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 75% juhul, kui teatate loobumisest 31. juuliks. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub peale 31. juulit. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.