Sünnitusasendid ja harjutused sünnitusprotsessi hõlbustamiseks (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)

Lisa kalendrisseSünnitusasendid ja harjutused sünnitusprotsessi hõlbustamiseks (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)21-05-2024 00:00trueSünnitusasendid ja harjutused sünnitusprotsessi hõlbustamiseks (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)Koolitusel tutvustatakse mitmekesiseid harjutusi ja kasulikke ...Tallinna Tervishoiu Kõrgkool (Kännu 67, Tallinn)

Toimumiskoht: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool (Kännu 67, Tallinn)
Toimumisaeg: T, 21. Mai 2024 - K, 22. Mai 2024
Korraldaja: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Koolitusel tutvustatakse mitmekesiseid harjutusi ja kasulikke sünnitusasendeid ning nende rakendamist sünnitusprotsessi eri etappides. Osalejad saavad põhjaliku ülevaate erinevatest sünnitusasenditest ja nende mõjust nii emale kui ka lapsele.

Maht: 16 akad. tundi

  • Auditoorne: 8 akad. tundi
  • Praktiline: 8 akad. tundi

Hind osalejale: 90 €

Koolitaja: Elina Piirimäe (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)

Õpiväljundid:

  • teab erinevaid süünitusasendeid;
  • oskab kasutada sünnitusprotsessis erinevaid sünnitusasendeid silmas pidades nende kasulikkust sünnitajale;
  • oskab kasutada erinevaid asendeid, abivahendeid ja võtteid sünnitusprotsessi aeglustumisel;
  • teab kuidas erinevad asendid, abivahendid ja võtted protsessi taas käivitavad või liiga intensiivset protsessi rahustavad.

Sihtgrupid: Ämmaemanda haridusega või haridust omandavad täisealised isikud

Eesmärgid: Kinnistada teadmised erinevate sünnitusasendite mõjust sünnitusprotsessile läbi praktilise harjutamise ning abivahendite kasutamise.

Sisukirjeldus:

Koolitusel käsitletakse mitmekesiseid harjutusi ja kasulikke sünnitusasendeid ning nende rakendamist sünnitusprotsessi eri etappides. Osalejad saavad põhjaliku ülevaate erinevatest sünnitusasenditest, sealhulgas vertikaalsetest, horisontaalsetest ja poolvertikaalsetest asenditest ning nende mõjust nii emale kui ka lapsele. Koolitus keskendub praktilistele oskustele, õpetades osalejatele, kuidas valida sobivaim sünnitusasend vastavalt sünnitusprotsessi etapile ja ema mugavusele. Räägime, kuidas asendid ja harjutused mõjutavad sünnitajat ja kuidas need saavad protsessi hõlbustada. Osalejad saavad teadmisi ja oskusi erinevate sünnitusasendite ja võtete kohta, mida saab kasutada sünnitusprotsessi aeglustumisel. Õpime, kuidas neid asendeid ja võtteid tõhusalt rakendada, et protsessi taas käivitada või vastupidi, rahustada intensiivset sünnitusprotsessi.

Koolitus kestab kaks päeva ja hõlmab loenguid, praktilisi harjutusi, rühmatöid ja arutelusid. 

Lisainfo ja registreerimine SIIN