Vegan toitumise ABC

Üha rohkem inimesi valib eetilistel, keskkonnast või tervisest tulenevatel põhjustel täistaimse toitumise. Seminar keskendub vegan toitumise peamistele aspektidele ning annab ülevaate, millistele toitainetele võiksid veganid rohkem tähelepanu pöörata. 

Seminari viib läbi Marta Velgan, Laagri perearstikeskuse perearst. Marta Velgan on lõpetanud 2017. aastal peremeditsiini eriala residentuuri ja töötab hetkel perearstina Laagri perearstikeskuses. 2019. aastast õpib Marta Tartu Ülikoolis doktorantuuris. Lisaks viib Marta läbi koolituse erinevatel teemadel ning õpetab Tartu Ülikoolis arstiüliõpilasi. Marta on olnud vegan viimased 4 aastat, mistõttu on ta pidanud põhjalikult viima ennast kurssi vegan toitumise eripärade ja oluliste aspektidega.

Videokoolituse nägemiseks logige sisse oma med24 kasutajakontole, lisage koolitus ostukorvi ja täitke vajalikud andmed. Peale makse laekumist saate kolme tööpäeva jooksul e-postile kinnituse ja pääsete koolitusele ligi. Küsimuste korral võtke meiega ühendust meilil konverentsid@celsius.ee.

Kui soovite täiendkoolituspunkte, siis palun täitke peale video vaatamist küsimustik, mille põhjal väljastatakse Teile tunnistus. Tunnistuse väljastamiseks peab õigeid vastuseid olema vähemalt 50%.

Korraldaja: Celsius Healthcare
Sihtrühm: kõik soovijad
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Hinnanguline ajakulu: 1 t 17 min