Peremeditsiini kriisikonverents 2024

Registreeru

Lisa kalendrissePeremeditsiini kriisikonverents 202401-11-2024 09:0001-11-2024 17:00Europe/TallinnPeremeditsiini kriisikonverents 2024*Koolitusele on oodatud kõik perearstikeskuses töötavad inimesed – arstid, õed, juhatajad, administraatorid jt.* Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn) / VEEB

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn) / VEEB
Toimumisaeg: R, 01. November 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Korraldaja: Terviseamet, Eesti Perearstide Selts, Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik perearstikeskuses töötavad inimesed – arstid, õed, juhatajad, administraatorid jt.

 

1. novembril toimub juba teine peremeditsiini kriisikonverents Eestis. Konverentsi eesmärk on anda teadmisi erinevate strateegiate kohta, kuidas kriisiolukorras käituda, jagada kogemusi ning arutleda perearstikeskuste töötajate rolli üle kriisi korral. Toimuvad ka praktilised töötoad, kus osalejad saavad proovida erinevate eluohtlike seisunditega seotud tegevusi ning meelde tuletada suurõnnetuste puhul rakendatavat triaažisüsteemi. 
Tulge kindlasti kohale, sest kõige vahetuma kogemuse saab kohapeal kuulates, oma küsimusi esitades ja kaasa mõeldes. Iga kriisi lahendus sõltub sellest, kui tugev on meie ühtsus ja meeskonnatöö.
Täpne ajakava selgub peagi!

 

NB! Veebi vahendusel on võimalik osa võtta konverentsi I ja II sessioonist. III sessiooni ajal toimuvad kohapeal osalejatele praktilised töötoad.

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Tavapileteid saab ümber vahetada veebipiletiteks kuni 3 (kolm) päeva enne konverentsi. 

REGISTREERUMINE SULETAKSE 31.10. kell 16.00.

Kõigile veebipileti valinutele saadetakse konverentsile eelneval päeval e-mailile täpsem info koolitusel osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

 

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee, tel. +372 631 4111

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed