Veebiseminar: glükoosisensorid – kellele, millal ja milleks?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: glükoosisensorid – kellele, millal ja milleks?27-05-2024 14:3027-05-2024 16:10Europe/TallinnVeebiseminar: glükoosisensorid – kellele, millal ja milleks?*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: E, 27. Mai 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Veebiseminaril saame teada, milline kasu on glükoosisensorite kandmisel diabeediga patsientidel ja kellele seda vaja on. Õpime hindama diabeedi kompensatsiooni vastavalt analüüsile, mille koostab glükoosimonitooringu süsteem. Toome välja glükoosisensorite valiku Eestis, et oleks lihtsam patsiente suunata ja vajadusel nõustada.Teemat aitab näitlikustada praktiline haigusjuhtude analüüs patsientidest, kelle diabeedi kompensatsioon on paranenud tänu sensori kandmisele.

Koolitust modereerib Evelin Raie, Järveotsa perearstikeskuse perearst.

14.30–15.15
Glükoosisensor. Parem elukvaliteet ja diabeedi kompensatsioon – Mari Verrev, Ida-Tallinna Keskhaigla endokrinoloogiakeskuse endokrinoloog-keskuse juhataja; Eesti Endokrinoloogia Seltsi juhatuse liige
15.15–16.00
Glükoosisensorite kandmine praktikas. Haigusjuhud – Anna Danik, Ida-Tallinna Keskhaigla endokrinoloogiakeskuse diabeediõde
16.00–16.10
Arutelu
 

Seda haridusalast tegevust toetab Allium UPI OÜ / Dexcom.

 

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 27.05. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse esmaspäeva hommikul (27.05) e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.