Veebiseminar: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks

Lisa kalendrisseVeebiseminar: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks08-05-2024 14:3008-05-2024 16:10Europe/TallinnVeebiseminar: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks*Koolitusele on oodatud dermatoloogid ja teised teemast huvitatud arstid ja ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 08. Mai 2024
Sihtrühm: arst, apteeker
Korraldaja: Tamro Eesti OÜ

Koolitusele on oodatud dermatoloogid ja teised teemast huvitatud arstid ja apteekrid!

Eelmisel aastal kasutas aknevastaseid paikseid ravimeid Eestis üle 18 000 inimese, neist üle 4000 inimese kasutas mõnda retinoidi sisaldavat preparaati. Kahekümne aastase pausi järel on ravimiturul uus paikselt kasutatav retinoid – trifaroteen, mis alates käesoleva aasta algusest on saadaval ka Eesti apteekides.  Veebiseminaril tutvustab seda uut neljanda põlvkonna retinoidi professor Vincenzo Bettoli.

NB! Loeng on eelsalvestatud, kuid koolituse käigus tekkivatele küsimustele vastab Tamro Eesti OÜ esindaja.

 

14.30–15.45
AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks – prof Vincenzo Bettoli, University of Ferrara, Department of Life Sciences and Biotechnology, Level II Master – COSMAST, external Adjunct Professor. Teaching of Cosmetological Dermatology: Acne and cosmetic skin disorders
15.45–16.10
Lisatutvustus ning arutelu – Reeli Hakman, Tamro Eesti OÜ võtmekliendihaldur

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 08.05. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info koolitusel osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Koolitust on võimalik vaadata ka endale sobival ajal med24.ee e-koolituskeskuses videokoolituste rubriigis SIIN

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

AKLIEF® (trifaroteen) ravimi omaduste kokkuvõte: https://www.ravimiregister.ee/Data/SPC/SPC_1848887.pdf

Aklief® (trifaroteen) 50mcg/g kreem1. Retseptiravim. Toimeaine: trifaroteen. Näidustus: Acne vulgaris’e paikne ravi näol ja kehatüvel komedoonide, paapulite ja pustulite korral 12-aastastel ja vanematel patsientidel. Müügiloa hoidja: Galderma International, Tour Europlaza – La Defense 4 20, Avenue Andre Prothin, 92 927 La Defense Cedex, Prantsusmaa. Täiendav teave müügiloa hoidja esindajalt: Tamro Eesti OÜ tel 6503600, galderma@tamro.com. Kõrvaltoimetest teatamine: Sellele ravimile kohaldatakse täiendavat järelevalvet, mis võimaldab kiiresti tuvastada uut ohutusteavet. Tervishoiutöötajatel palutakse teatada kõigist võimalikest kõrvaltoimetest www.ravimiamet.ee või Tamro Eesti OÜ tel 6503600, galderma@tamro.com.

Viited: 1. Aklief® (trifaroteen) 50mcg/g kreem, ravimi omaduste kokkuvõte; oktoober 2021.

EE-AKLF-11-24

Veebiseminar: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks
Veebiseminar: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks