Veebiseminar: Labakäe patoloogiate käsitlus esmatasandil

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Labakäe patoloogiate käsitlus esmatasandil07-12-2021 16:0007-12-2021 17:00Europe/TallinnVeebiseminar: Labakäe patoloogiate käsitlus esmatasandilSeminar toimub *kell 16.00-17.00.*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 07. Detsember 2021
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 1
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Ortopeedia Arstid

Seminar toimub kell 16.00-17.00.

Koolitusele on oodatud arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Loengus tuleb juttu erinevatest labakäe-, aga ka randme ja küünarliigese patoloogiatest, mis võivad tekkida kas korduvate ühetüübiliste liigutuste tulemusena (nt epikondüliit jm) või muudel põhjustel. Loengus käsitletakse labakäe haiguste põhjuseid, diagnoosimist ja ravivõimalusi.

Dr Armin Heiman on tunnustatud ortopeed ja Eesti üks tuntumaid käe- ja labajalakirurge. Dr Heiman on erinevate Eesti (EASTS, EKKS) ja rahvusvaheliste (ISAKOS, ASSH, FESSH, EWAS) erialaorganisatsioonide liige, Eesti Käekirurgia Seltsi asutajaliige ja praegune juhatuse esimees. Dr Armin Heiman on AS Ortopeedia Arstid ortopeed ja üks omanikest.

 

Registreerumine lõpeb 07.12. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.