Digikonverents: IT-lahenduste ravi või ravi IT-lahendustega?

Lisa kalendrisse08-02-2019 13:2508-02-2019 13:25Europe/TallinnDigikonverents: IT-lahenduste ravi või ravi IT-lahendustega? ...Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)
Toimumisaeg: R, 08. Veebruar 2019
Sihtrühm: proviisor, õde, arst, farmatseut
Korraldaja: Celsius Healthcare, Eesti Haigekassa
Osalemistasu: 55,00€

 

Tänavune konverents keskendub IT-lahendustele, otsides vastuseid küsimustele, kuidas erinevate erialade koostöös ja üha kahaneva ressursi tingimustes tagada võimalikult hea ja kvaliteetne ravitulemus. Räägime infotehnoloogilistest võimalustest, mis on fookuses arstide tarkvaralahendustes. Samuti käsitleme patsiendi kaasamise ja motiveerimise võimalusi, milles on samuti infotehnoloogial suur roll. Kuidas jõuaks oluline info patsiendi terviseprobleemi ning ravimite kohta õigel ajal arstini? Millised infotehnoloogilised lahendused saaksid tervishoiutöötajaid ning patsiente nende ühiste eesmärkide saavutamisel aidata? 

Digikonverents on jätk eelmisel aastal alguse saanud koostöökonverentsile, kus osalevad tervishoiukorraldajad, arstid, apteekrid ja pereõed.

 

Osalemistasu: 27. jaanuarini 55 eurot. Tudengitele 30 eurot ja residentidele 40 eurot. Alates 28. jaanuarist hind kõigile 70 eurot.

Registreerumine kuni 3. veebruarini.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Arve saaja andmed


Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)