Veebiseminar: täiskasvanu silm – mis on norm ja mis on patoloogia?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: täiskasvanu silm – mis on norm ja mis on patoloogia?09-04-2024 14:0009-04-2024 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: täiskasvanu silm – mis on norm ja mis on patoloogia?*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 09. Aprill 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 3
Osalemistasu: 38,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Veebiseminaril keskendume täiskasvanuea silmaprobleemidele. Uurime, mis on norm ja mis on patoloogia. Millele tuleb tähelepanu pöörata patsiendi esmasel käsitlusel ja e-konsultatsioonis? Millised on erakorralised situatsioonid ja sellele viitavad ohumärgid? Millal tuleb rakendada kirurgilist ravi ja millal piisab konservatiivsest ravist? Leiame vastused nii nendele kui ka teie küsimustele ja ootame kõiki kuulama ning kaasa rääkima!

Koolitust modereerib Alina Terep, Jüri Tervisekeskuse perearst.

14.00 – 15.30
Täiskasvanu silm – Inger Heleen Viikna, Põhja-Eesti Regionaalhaigla silmakirurgia keskuse oftalmoloog-kirurg
15.30 – 16.00
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 09.04. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.