Veebiseminar: Elust ja tööst eriolukorras – ettekujutus ja tegelikkus ehk hirmul on suured silmad…(Novo Nordisk)

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Elust ja tööst eriolukorras – ettekujutus ja tegelikkus ehk hirmul on suured silmad…(Novo Nordisk)17-06-2020 15:0017-06-2020 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Elust ja tööst eriolukorras – ettekujutus ja tegelikkus ehk hirmul on suured silmad…(Novo Nordisk) ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 17. Juuni 2020
Sihtrühm: arst
Korraldaja: Novo Nordisk, Celsius Healthcare

 

Lugupeetud arstid!

 

Ootame Teid kuulama Novo Nordiski veebiseminari, mis toimub 17. juunil algusega kell 15:00.

 

AJAKAVA:

15:00-15:05 Sissejuhatus

15:05-15:40 „Elust ja tööst eriolukorras – ettekujutus ja tegelikkus ehk hirmul on suured silmad…“ – Ülle Jakovlev, Ida-Tallinna Keskhaigla

15:40-16:00 Küsimused ja vastused

 

Veebiseminaril antakse ülevaade diabeediga patsiendi käsitlemisest eriolukorra tingimustes ning sellest, kuidas vaba liikumise sulgumisel tuli alustada kaugtööga ning kiiresti oma igapäevases töös ümber orienteeruda. Dr Ülle Jakovlev räägib, kuidas ettekujutus tulevikust oli eriolukorra alguses üsna ebaselge ja hirmutav – samas igapäevases töös ja toimetustes oli võimalik leida kiired lahendused patsientide jätkuvaks abistamiseks. Saadi hulgaliselt kogemusi, kuidas distantsilt hinnata patsientide seisundit, kuidas lihtsustada raviskeeme, kuidas alustada uute ravimitega.

Dr Jakovlev annab edasi ka mõtted, mis on tekkinud võimaliku uue laine kartuses – mida soovitada patsiendile ja kuidas ka ise paremini toime tulla.

Olete kõik väga oodatud kuulama ja ka kaasa rääkima!

 

Lugupidamisega,

Novo Nordisk

 

 

Koolitusel osalemine on tasuta. 

Registreerimine on avatud kuni 17.06 kell 12.00. Tehnilised juhised osalemiseks saadetakse registreerunutele seminaripäeval peale lõunat. Palun lisage registreerimisvormi oma isiklik e-posti aadress!