Seminar: Düslipideemia ning diabeedi ja kardiovaskulaarhaiguste seoseid käsitlevate ravijuhendite koolitused perearstidele (Tallinn)

Lisa kalendrisse14-11-2019 16:4514-11-2019 16:45Europe/TallinnSeminar: Düslipideemia ning diabeedi ja kardiovaskulaarhaiguste seoseid käsitlevate ravijuhendite koolitused perearstidele (Tallinn) ...Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)
Toimumisaeg: N, 14. November 2019
Sihtrühm: arst, perearst
Osalemistasu: 35,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Celsius Healthcare’i praktiline täiendkoolitussari perearstidele.

 

2. tüüpi diabeediga patsientide kardiovaskulaarne risk on meestel kolm ja naistel isegi viis korda kõrgem kui mittediabeetikutel. Sageli kaasneb düslipideemia, mis tõstab riski veelgi. Euroopa Kardioloogide Seltsi 2016. aasta juhised soovitavad, et kõik 2. tüüpi diabeedi patsiendid vajavad lipiide langetavat ravi.

LDL- kolesterooli eesmärkväärtus on diabeetikul organkahjustuse ja/või kaasuvate riskitegurite korral 1.8mmol/L. Ameerika  Diabeediassotsiatsiooni  ja  Euroopa  Diabeediuuringute  Assotsiatsiooni  2018.  aasta  juhistes  tuuakse  antidiabeetilises ravis välja valikpreparaadid erinevate kaasuvate südamehaiguste korral.

Koolituspäeva juhib:

Margus Viigimaa, Põhja-Eesti Regionaalhaigla südametervise kabineti ülemarst-kardioloogiakeskuse teadusjuht

 

Seda haridusalast tegevust toetab Servier Laboratories OÜ, kes eraldas toetuse hariduse eesmärgil.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Arve saaja andmed


Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)