Koostöö parandamine patsientide ja kolleegidega. Kollektiivse läbipõlemise vältimine ning tagasiside jagamine. VEEBIKOOLITUS! (ITK)

Lisa kalendrisseKoostöö parandamine patsientide ja kolleegidega. Kollektiivse läbipõlemise vältimine ning tagasiside jagamine. VEEBIKOOLITUS! (ITK)22-04-2022 00:00trueKoostöö parandamine patsientide ja kolleegidega. Kollektiivse läbipõlemise vältimine ning tagasiside jagamine. VEEBIKOOLITUS! (ITK)Koolitus toimub veebis (Webex Meet)...E-kursus (online)

Toimumiskoht: E-kursus (online)
Toimumisaeg: R, 22. Aprill 2022
Korraldaja: Ida-Tallinna Keskhaigla

Koolitus toimub veebis (Webex Meet)

Sihtgrupp: juhid, arstid, õed, spetsialistid, tugipersonal

Kestus: 4 tundi

Hind km-ga: 72 €

Koolitajad: Andero Teras, psühholoog-koolitaja, MA (psühholoogia),

Tutvustus: Millistele vajadustele ja nüanssidele toetub inimpsüühika? Kuidas inimene end teiste keskel hästi tunneks ja mida teha, et me ise end teiste inimestega koos töötades hästi tunneks. Nende küsimuste lähemal vaatlusel mõistame, et osalt pakuvad need ka vastuse, mis aitab selgitada suhete ja kollektiivis valitseva psühhokliima dünaamikat. Koolituse käigus jagatakse teadmisi, kuidas arendada koostööle orienteeritud ja heades suhetes olevat kollektiivi ning mida teha, et suurendada usaldusväärse suhte kvaliteeti patsientide ning teiste meid ümbritsevate inimestega.

Lisainfo ja registreerimine SIIN