Anesteesia-intensiivraviõdede tööalane koolitus VIII moodul. Ergonoomika ja füsioteraapia intensiivravi osakonnas (PERH)

Lisa kalendrisse06-06-2019 10:4006-06-2019 10:40Europe/TallinnAnesteesia-intensiivraviõdede tööalane koolitus VIII moodul. Ergonoomika ja füsioteraapia intensiivravi osakonnas (PERH)Sihtrühm: *anesteesia-intensiivraviõed*   Eesmärk: Koolituse läbinud õed saavad nii teoreetilised kui ka praktilised oskused õendustoimingute läbiviimiseks, aparatuuri käsitluseks, andmete interpreteerimiseks, iseseisvate otsuste vastuvõtmiseks kriitilistes olukordades. Kestus: 8 tundi Hind (+KM): 95 € Kuraator: Katrin-Elisabeth Juhani Teemad: Praktiline harjutamine rühmades Registreeri SIIN [1] [1] https://koolitus.regionaalhaigla.ee/courses/registration/2019/1?courses%5B%5D=41988 Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpus (E-korpus) (Sütiste tee 21, Tallinn)

Toimumiskoht: Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpus (E-korpus) (Sütiste tee 21, Tallinn)
Toimumisaeg: N, 06. Juuni 2019
Korraldaja: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Sihtrühm: anesteesia-intensiivraviõed

 

Eesmärk: Koolituse läbinud õed saavad nii teoreetilised kui ka praktilised oskused õendustoimingute läbiviimiseks, aparatuuri käsitluseks, andmete interpreteerimiseks, iseseisvate otsuste vastuvõtmiseks kriitilistes olukordades.

Kestus: 8 tundi

Hind (+KM): 95 €

Kuraator: Katrin-Elisabeth Juhani

Teemad:
Praktiline harjutamine rühmades

Registreeri SIIN