Veebiseminar: tsöliaakia tänapäevane käsitlus

Lisa kalendrisseVeebiseminar: tsöliaakia tänapäevane käsitlus22-11-2023 14:3022-11-2023 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: tsöliaakia tänapäevane käsitlus ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 22. November 2023
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Veebiseminar annab ülevaate tsöliaakia varieeruvast kliinilisest pildist, diagnostikast ja eristusdiagnoosist. Haigusjuhu näitel selgitatakse eristusdiagnoosi olulisust – kas peensoole atroofia on alati tsöliaakia? Käsitleme põgusalt ka gluteeniga seonduvaid muid haigusi, nagu mitte-tsöliaakia gluteenitundlikkus ja teravilja allergia, kuidas neid haigusi tsöliaakiast eristada ja kuidas patsiente aidata. 

14.30 – 15.30
Tsöliaakiast ja muudest gluteeniga seonduvatest haigustest – Leana Sits, Pärnu Haigla gastroenteroloog
15.30 – 15.50
Arutelu – Helen Alter, Järveotsa Perearstikeskuse perearst 
15.50 – 16.00
Diskussioon
 
Seda haridusalast tegevust toetab Thermo Fisher Scientific 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 22.11. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.