Veebiseminar: toidulisandite kasutamine raseduse ajal – kas ja kellele?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: toidulisandite kasutamine raseduse ajal – kas ja kellele?21-03-2023 12:0021-03-2023 13:30Europe/TallinnVeebiseminar: toidulisandite kasutamine raseduse ajal – kas ja kellele?Loengu käigus käsitletakse naise organismis toimuvaid muutusi seoses ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 21. Märts 2023
Sihtrühm: ämmaemand, muu tervishoiutöötaja
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Ämmaemandate Ühing

Loengu käigus käsitletakse naise organismis toimuvaid muutusi seoses rasedusega, eelkõige keskendutakse muutustele ainevahetuses. Tuuakse välja kliinilised seisundid, mille korral on suurem risk vitamiinide ja toitainete defitsiidi tekkeks. Käsitletakse vitamiinide ja toidulisandite tarbimise seost rasedusetüsistuste tekkega.

 

Koolitust modereerib Liis Raag, ämmaemand ja Eesti Ämmaemandate Ühingu president

12.00 – 13.00
Toidulisandite kasutamine raseduse ajal – kas ja kellele? – Kristiina Rull, Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliiniku vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal; Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi sünnitusabi, günekoloogia ja geneetika kaasprofessor
13.00 – 13.30
Diskussioon

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 21.03. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.