Veebiseminar: Ravivead ja kaebevõimalused

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Ravivead ja kaebevõimalused06-12-2022 14:3006-12-2022 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Ravivead ja kaebevõimalused"Meditsiin ja õigus” veebiseminaride sarja raames toimuvad kolmel erineval ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 06. Detsember 2022
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 79,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

"Meditsiin ja õigus” veebiseminaride sarja raames toimuvad kolmel erineval teemal veebikoolitused meditsiiniõigust puudutavate küsimuste kohta. Teise veebiseminari käigus räägib Tartu Ülikooli patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakonna juhataja ning kohtuarstiteaduse professor ja Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi arenduse asedirektor Marika Väli tervishoiuteenuse osutamist tõendavate dokumentide korrektsest täitmisest, ravivigadest Tervishoiu Kvaliteedi Ekspertkomisjoni pilgu läbi ja patsientide kaebevõimalustest.

Koolitust modereerib perearst Diana Ingerainen

14.30 – 15.30
Tervishoiuteenuse osutamist tõendavate dokumentide korrektne täitmine. Ravivead Tervishoiu Kvaliteedi Ekspertkomisjoni pilgu läbi. Patsientide kaebevõimalused Marika Väli, Tartu Ülikooli patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakonna juhataja ning kohtuarstiteaduse professor ja Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi arenduse asedirektor
15.30 – 16.00
Diskussioon

 

Koolitussarja III veebiseminar „Väärinfo mõju raviotsuste tegemisel“ toimub 17. jaanuaril kell 14.30-16.00. Lisainfo ja registreerimine SIIN.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 06.12. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.