Veebiseminar: psoriaas kontrolli alla!

Lisa kalendrisseVeebiseminar: psoriaas kontrolli alla!25-10-2023 14:3025-10-2023 15:55Europe/TallinnVeebiseminar: psoriaas kontrolli alla! ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 25. Oktoober 2023
Sihtrühm: arst, apteeker
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Veebiseminari raames räägime psoriaasi kliinilistest vormidest, diferentsiaaldiagnoosist, vähese kuni mõõduka psoriaasi ravist ning nahahooldusest, vaatluse alla tulevad ka praktilised haigusjuhud.  

14.30 – 15.15
Psoriaasi diagnostika ja ravi käsitlus – Maire Karelson, Tartu Ülikooli Kliinikumi vanemarst-õppejõud dermatoveneroloogia erialal 
15.15 – 15.45
Praktiline haigusjuhtude arutelu – Pisar Pind, Tartu Ülikooli Kliinikumi arst-resident 
15.45 – 15.55
Diskussioon
 

Seda haridusalast tegevust toetab Tamro Eesti OÜ ja LEO Pharma

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 25.10. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.