Veebiseminar: lihtne ja keeruline kõrv

Lisa kalendrisseVeebiseminar: lihtne ja keeruline kõrv12-09-2023 14:3012-09-2023 15:50Europe/TallinnVeebiseminar: lihtne ja keeruline kõrv*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 12. September 2023
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Eestis on vaegkuuljaid umbes 20% rahvastikust, aga kas kõik need inimesed saavad vajalikku abi? Käesolevas seminaris saab räägitud erinevatest audioloogilistest testimistest, samuti räägitakse kuulmislangusest, tinnitusest ning kõige tüüpilisematest pearinglusprobleemidest ja kuidas selliste probleemidega patsienti aidata.

Koolitust modereerib perearst Helen Alter.

14.30 – 15.30
Audioloogiline diagnostika ja (re)habilitatsioon – Sandra Vill, Tartu Ülikooli Kliinikumi kõrvakliiniku audioloog
15.30 – 15.50
Arutelu
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 12.09. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.