Tööstress ja toimetuleku strateegiad (e-kursus) (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)

Lisa kalendrisseTööstress ja toimetuleku strateegiad (e-kursus) (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)28-02-2024 00:00trueTööstress ja toimetuleku strateegiad (e-kursus) (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)*Läbiviimise keel: *vene keel...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 28. Veebruar 2024
Korraldaja: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Läbiviimise keel: vene keel

Maht: 8 akad. tundi

Hind osalejale: 65 €

Koolitajad: Tatjana Vetštomova (Tallinna Tervishoiu Kõrgkool)

Lisainfo: Koolitus on hooldajatele, õdedele ja kõigile huvilistele. Ühepäevane, Zoomis, kell 9.00-16.00.
Kui täiendusõppur teatab täiendusõppest loobumisest kirjalikult 1 kuni 3 tööpäeva enne täiendusõppe algust või koolituspäeval, jätab loobumisest teatamata või ei ilmu esimesel õppepäeval kohale, siis tuleb tasuda õppeteenustasu 100% ulatuses.

Õpiväljundid: teab tööstressi iseärasusi ja tagajärgi; oskab analüüsida oma reageerimist stressile; teab ja oskab valida adekvaatseid toimetuleku strateegiaid.

Sihtgrupid:  Hooldustöötajad, õed, kõik huvilised.

Eesmärgid: Anda ülevaade tööstressi iseärasustest, tagajärgedest ning toimetuleku strateegiate tõhususest.

Sisukirjeldus: tööstressi tunnused ja iseärasusesed; stressitaluvus ja isiksuse omadused; tööstressi tagajärjed ja nende mõju tervisele; toimetuleku strateegiate kirjeldus, valimine ja kasutamine.

Õpisündmuse teemad: tööstressi tunnused ja iseärasusesed; stressitaluvus ja isiksuse omadused; tööstressi tagajärjed ja nende mõju tervisele; toimetuleku strateegiate kirjeldus, valimine ja kasutamine.

 

Lisainfo ja registreerimine SIIN