Veebiseminar: Vegan toitumise ABC

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Vegan toitumise ABC14-12-2020 00:00trueVeebiseminar: Vegan toitumise ABC*Teema: *Üha rohkem inimesi valib eetilistel, keskkonnast või tervisest ...e-kursus (Online)

Toimumiskoht: e-kursus (Online)
Toimumisaeg: E, 14. Detsember 2020
Sihtrühm: kõik soovijad
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Teema: Üha rohkem inimesi valib eetilistel, keskkonnast või tervisest tulenevatel põhjustel täistaimse toitumise. Seminar keskendub vegan toitumise peamistele aspektidele ning annab ülevaate, millistele toitainetele võiksid veganid rohkem tähelepanu pöörata. 

Lektor:  Marta Velgan, Laagri perearstikeskuse perearst

Seminar toimub kell 15.00-16.15

Registreerumine lõpeb 14.12. kell 10.00.

Registreerujad, kes ei ole tervishoiutöötajad, valige palun kutse alt "Muu" ja jätke tervishoiutöötaja registrikoodi väli tühjaks.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.