Veebiseminar: Vegan laste toitumine sünnist kuni täiskasvanuks saamiseni

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Vegan laste toitumine sünnist kuni täiskasvanuks saamiseni20-01-2021 00:00trueVeebiseminar: Vegan laste toitumine sünnist kuni täiskasvanuks saamiseni*Teema: * Antud seminar keskendub sellele, kuidas tagada täisväärtuslik ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 20. Jaanuar 2021
Sihtrühm: kõik soovijad
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Teema:  Antud seminar keskendub sellele, kuidas tagada täisväärtuslik ja tasakaalustatud toitumine vegan lastele ning millistele toitainetele tuleks rohkem tähelepanu pöörata. Samuti räägime sellest, et mida tuleks erinevatel laste arenguettapidel silmas pidada, näiteks mida ja kuidas võiksid süüa vegan lapsed kuni 2 aasta vanuseni ja kuidas teismeeas. 

Lektor: Marta Velgan, Laagri perearstikeskuse perearst

Seminar toimub kell 15.00-16.15

Registreerumine lõpeb 20.01. kell 12.00.

Registreerujad, kes ei ole tervishoiutöötajad, valige palun kutse alt "Muu" ja jätke tervishoiutöötaja registrikoodi väli tühjaks.NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.