Veebiseminar: Väljakutsed kardioloogilise patsiendi ravis

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Väljakutsed kardioloogilise patsiendi ravis 13-10-2020 15:0013-10-2020 16:15Europe/TallinnVeebiseminar: Väljakutsed kardioloogilise patsiendi ravis  ...e-kursus (Online)

Toimumiskoht: e-kursus (Online)
Toimumisaeg: T, 13. Oktoober 2020
Sihtrühm: farmatseut, proviisor, perearst
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 20,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare, Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts

 

Celsius Healthcare praktiline täiendkoolitus apteekritele ja arstidele.

 

Koolituspäeva juhib Kairi Marlen Antoniak, Ida-Tallinna Keskhaigla kliiniline proviisor.

Seminar toimub kell 15.00-16.15.

Registreerumine lõpeb 13.10. kell 12.00.

Seminar käsitleb kardioloogilise haige raviga seotud olulisemaid aspekte – ravi, ravimeid ning ravisoostumusega seotud küsimusi. Kuidas tagada ravi järjepidevus ja kvaliteet? Millist infot vajab patsient ja kuidas kaasata teda edukalt raviprotsessi?

Seminar annab ka praktiliste haigusjuhtude näitel ülevaate kaasaegsetest ravivõimalustest. Peamiselt keskendutakse südamepuudulikkuse ja hüpertensiooniga seotud küsimustele ning apteekri rollile patsiendi nõustamisel.

 

Seda haridusalast tegevust toetab Recordati Polska sp. z o.o.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse seminari toimumise päeval e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta. Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-posti aadress.

 

Lisainfo: Kai Banatovski, tel. +372 631 4111, e-post: kai@celsius.ee

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.