Veebiseminar: Täiskasvanute kõne- ja kommunikatsiooniprobleemid. Kuidas aidata?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Täiskasvanute kõne- ja kommunikatsiooniprobleemid. Kuidas aidata?03-02-2021 00:00trueVeebiseminar: Täiskasvanute kõne- ja kommunikatsiooniprobleemid. Kuidas aidata?Ettekandes käsitletakse neuroloogilisi, funktsionaalseid ning ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 03. Veebruar 2021
Sihtrühm: arst, ämmaemand, farmatseut, muu tervishoiutöötaja, õde, proviisor
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Ettekandes käsitletakse neuroloogilisi, funktsionaalseid ning psühhogeenseid kõrvalekaldeid. Samuti antakse ülevaade, milline võiks olla patsiendikeskne logistika ja kuidas saaks patsienti aidata ning edasi suunata esmatasandil.

Lektor: Riin Naestema, Logopeediakliiniku kliiniline logopeed

Seminar toimub kell 15.00-16.15

Registreerumine lõpeb 03.02 kell 12.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.