Veebiseminar: SGLT-2 inhibiitorid – mitte enam ainult diabeediravimid

Lisa kalendrisseVeebiseminar: SGLT-2 inhibiitorid – mitte enam ainult diabeediravimid05-05-2021 14:3005-05-2021 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: SGLT-2 inhibiitorid – mitte enam ainult diabeediravimid ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 05. Mai 2021
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Veebiseminarile on oodatud perearstid!

Südamepuudulikkuse ja kõrge riskiga patsientide raviskeemi lisatakse üha rohkem SGLT-2 inhibiitoreid, mis võib perearstides tekitada küsimuse: miks on haigele pandud raviskeemi SGLT-2 inhibiitor, kui haigel diabeeti ei ole. Veebiseminaril saame teemast ülevaate nii kardioloogi kui ka perearsti poolt.

14.30 – 15.10
Kardioloogi vaade - Pentti Põder, Põhja-Eesti Regionaalhaigla sisehaiguste kliiniku kardioloog-ülemarst-osakonna juhataja
15.10 – 15.50
Perearsti vaade – Argo Lätt, Rapla Perearstikeskuse perearst
15.50 – 16.00
Küsimused ja vastused
 
Registreerumine lõpeb 05.05 kell 11.00.
 
Seda haridusalast tegevust toetab AstraZeneca Eesti OÜ
 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.