Veebiseminar: Sagedasemad laste nahaprobleemid

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Sagedasemad laste nahaprobleemid29-03-2022 14:3029-03-2022 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Sagedasemad laste nahaprobleemid*Koolitusele on oodatud õed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 29. Märts 2022
Sihtrühm: õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 35,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Pereõdede Ühing

Koolitusele on oodatud õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Koolitusel räägime laste sagedasematest nahaprobleemidest, millega esmatasandil kokku puututakse. Käsitleme teemasid, mille puhul saab esmatasandil patsienti aidata ja nõustada ning vaatame üle, milliste probleemide puhul tuleks patsient nahaarsti konsultatsioonile saata.

Teemad:

  • Beebide nahahooldus
  • Mähkmedermatiit
  • Atoopiline dermatiit
  • Kuiva naha hooldus
  • Viiruslikud haigused nagu soolatüükad jne
  • Laste naha päikesekaitse

 

Koolitust modereerib pereõde Kätlin Kauler

14.30 – 15.30
Sagedasemad laste nahaprobleemid  – Ene Mäestu, Tallinna Lastehaigla dermatoloog
15.30 – 15.45
Arutelu
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 29.03. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.