Veebiseminar: Süda ja neerud. Kuidas mõjutab neeruhaigus südant?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Süda ja neerud. Kuidas mõjutab neeruhaigus südant?28-04-2022 14:3028-04-2022 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Süda ja neerud. Kuidas mõjutab neeruhaigus südant? ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 28. Aprill 2022
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Kroonilised neeruhaigused mõjutavad otseselt südant. Seminar käsitleb haigusjuhtude näitel kroonilisi neeruhaiguseid, neerupuudulikkust ja multiprobleemset patsienti nefroloogi ja perearsti dialoogis.

Koolitusele on oodatud perearstid!

14.30 – 14.45
Sissejuhatus: süda ja neerud – Kadri Lilienthal, Põhja-Eesti Regionaalhaigla nefroloogiakeskuse nefroloog-ülemarst-juhataja
14.45 – 16.00
Haigusjuhtude arutelu – Kadri Lilienthal ja prof Ruth Kalda, Tartu Ülikooli peremeditsiini professor ning Ränilinna perearstikeskuse perearst
 
Seda haridusalast tegevust toetavad Pfizer Luxembourg Sarl Eesti filiaal ja AstraZeneca Eesti OÜ.
 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 28.04. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.