Veebiseminar: Perekondliku hüperkolesteroleemia praktiline käsitlus aastal 2021 (eesti keeles)

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Perekondliku hüperkolesteroleemia praktiline käsitlus aastal 2021 (eesti keeles)27-05-2021 15:0027-05-2021 16:30Europe/TallinnVeebiseminar: Perekondliku hüperkolesteroleemia praktiline käsitlus aastal 2021 (eesti keeles)Koolitus toimub* kell 15:00-16:30*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 27. Mai 2021
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Eesti Kardioloogide Selts ja Celsius Healthcare

Koolitus toimub kell 15:00-16:30

Veebiseminarile on oodatud perearstid!

Koolitust viib läbi prof Margus Viigimaa, Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuht ja Tallinna Tehnikaülikooli Infotehnoloogia teaduskonna Tervisetehnoloogiate instituudi professor.

Käsitlemisele tulevad teemad:

  1. Mida on uut perekondliku hüperkolesteroleemia diagnoosimisel.
  2. Perekondliku hüperkolesteroleemia efektiivne ravi aastal 2021.
  3. Haigusjuhtude arutelu.
  4. Diskussioon perearsti ja kardioloogi igapäevase koostöö praktilistest aspektidest perekondliku hüperkolesteroleemia patsientide ravis.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 27.05. kell 11.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.