Veebiseminar: Noortenõustamine ja lühisekkumine

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Noortenõustamine ja lühisekkumine31-01-2023 14:0031-01-2023 15:30Europe/TallinnVeebiseminar: Noortenõustamine ja lühisekkumineSihtrühm: *kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 31. Jaanuar 2023
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja MTÜ Peaasjad

Sihtrühm: kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad

Seminaril antakse ülevaade noorte vaimse tervise probleemide avaldumisviisidest, võimalustest neid raskuseid märgata ja noort toetada. Koolitusel tutvustatakse üldiseid esmase toetamise põhimõtteid ja veebruarist Peaasi.ee keskuses pakutavat nõustamist Peahea, mis on suunatud kergete ja mõõdukate vaimse tervise raskustega noortele ning mis toob hulga spetsialiste tagasi vaimse tervise nõustamise töö juurde.

Koolitust modereerib perearst Aleksandra Garkuša

14.00 – 15.00
Noortenõustamine ja lühisekkumine – Ere Vasli, Tallinna Lastehaigla noorukite osakonna juhataja, psühhiaater; MTÜ Peaasjad juhatuse liige, koolitaja
15.00 – 15.30
Diskussioon
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 31.01. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.