Veebiseminar: Migreeni diferentsiaalne diagnostika

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Migreeni diferentsiaalne diagnostika05-10-2020 15:0005-10-2020 16:30Europe/TallinnVeebiseminar: Migreeni diferentsiaalne diagnostika ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: E, 05. Oktoober 2020
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 20,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Migreen on kõige sagedasem ja kõige kulukam neuroloogiline haigus. WHO on aastaid kuulutanud migreeni üheks prioriteetsemaks tervishoiu valdkonnaks globaalselt ja liigitanud haigust enim puuet põhjustavate haiguste hulka. Uuringud on näidanud, et puudega elatud aastate arvestuses paigutub migreen kas 1. või 2. kohal kõikidest inimkonna haigustest. Haigusega puutuvad kokku kõige enam esmatasandi arstid ja neuroloogid. Vaatamata sellele on kliinilises praktikas sagedased migreeni diagnostilised vead. Kuna haiguse ravis on viimastel aastatel toimunud suuri läbimurdeid ning lisaks juba olemasolevatele ravivõimalustele on lähiaastatel oodata veel mitmeid täiesti uusi ravimite gruppe nii hoo-, kui profülaktilises ravis, on järjest olulisemaks muutumas haiguse äratundmine ja korrektne diagnoosimine.

Koolituspäeva juhib Mark Braschinsky, Tartu Ülikooli Kliinikumi neuroloogia vanemarst-õppejõud; Tartu Ülikooli neuroloogia lektor; Eesti Peavalu Seltsi president.

Veebiseminar toimub kell 15.00-16.30.

Registreerumine lõpeb 05.10. kell 12.00.

Seda haridusalast tegevust toetab UAB TEVA Baltics Eesti ­filiaal.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse seminari toimumise päeval e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta. Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-posti aadress.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.