Veebiseminar: Mees ja haigus. Eesnäärmevähk

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Mees ja haigus. Eesnäärmevähk10-11-2021 14:0010-11-2021 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Mees ja haigus. Eesnäärmevähk ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 10. November 2021
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 3
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Uroloogide Selts

 

Celsius Healthcare koostöös Uroloogide Seltsiga korraldab sügisel 2021 mehe tervisele pühendatud veebiseminarid, mis keskenduvad väljakutsetele nii ravis kui patsiendi logistikas.

15-20% eesti 20-50 aastastest meestest põevad eesnäärmepõletikku. Enam kui pooled üle 50-aastastest meestest kannatavad eesnäärme healoomulisest suurenemisest tingitud kusemishäirete all ning ühel mehel kuuest diagnoositakse elu jooksul eesnäärmevähk.

Need on peamised terviseprobleemid, mille lahendamisega seisavad silmitsi nii uroloogid kui perearstid ning seminari II osa keskendub just nendele terviseprobleemidele. Kuidas muuta meeste tervisenäitajaid, arvestades eesti mehe psühholoogiat? Millised peaksid olema sõnumid, mis motiveeriksid meest juba esmaste tervisemurede korral arsti poole pöörduma? Millised on kaasaegsed ravivõimalused ja kuidas tõhustada koostööd perearsti ja uroloogi vahel, et patsiendi teekond tervishoiusüsteemis oleks võimalikult sujuv?

 

14.00 – 14.20
Mis toimub mehe peas ja kuidas see mõjutab mehe tervisekäitumist? – Margus Lõokene, Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaater
14.20 – 14.50
Eesnäärmevähk – olukord ja väljakutsed 2021 – Martin Kivi, Ida-Tallinna keskhaigla uroloog
14.50 – 15.10
Mees perearsti vastuvõtul. Millised on võimalused mehe tervisenäitajate parandamiseks esmatasandil? – Gerhard Grents, peremeditsiini arst-resident
15.10 – 16.00
Haigusjuhtude arutelu
 

Seda haridusalast tegevust toetavad Biocodex, Ipsen Pharma ja Johnson & Johnson.

 

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 10.11. kell 11.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.