Veebiseminar: Mees ja erektsioon. Mis mõjutab mehe elujõudu?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Mees ja erektsioon. Mis mõjutab mehe elujõudu?20-10-2021 14:0020-10-2021 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Mees ja erektsioon. Mis mõjutab mehe elujõudu? ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 20. Oktoober 2021
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 3
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Uroloogide Selts

 

Celsius Healthcare koostöös Uroloogide Seltsiga korraldab sügisel 2021 mehe tervisele pühendatud veebiseminarid, mis keskenduvad väljakutsetele nii ravis kui patsiendi logistikas.

Erektsioonihäirete tekkepõhjused võivad olla nii psühholoogilised kui haigusest tingitud. Nende taga võib olla hirm, alkohol aga ka tervisemure, mida mees ignoreerib, lükates arsti visiiti edasi. Erektsioonihäireid võivad kogeda erinevas vanuses mehed.

Seminarisarja I osa keskendub erektsioonihäirete käsitlusele kliinilises praktikas. Mida saame teha selleks, et mees jõuaks õigel ajal arsti juurde? Millistele haigustele võib viidata erektsioonihäire ja kuidas neile varakult jälile saada?

 

14.00 – 14.20
Mees ja erektsiooniprobleemid. Psühhiaatri vaade teemale - Mari Järvelaid, Psühhoteraapia Keskuse Sensus psühhiaater
14.20 – 14.50
Erektsioonihäired – põhjused ja ravivõimalused 2021 – Kristjan Pomm, Tartu Ülikooli Kliinikumi androloogiakeskuse androloog-uroloog
14.50 – 15.10
Mees perearsti vastuvõtul. Millised on kogemused ja võimalused erektsioonihäirega mehe aitamiseks esmatasandil? – Gerhard Grents, peremeditsiini arst-resident
15.10 – 16.00
Haigusjuhtude arutelu
 

Seda haridusalast tegevust toetavad Bayer ja Berlin-Chemie Menarini Eesti OÜ.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 20.10. kell 11.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.