Veebiseminar: Lihaskrambid ja kompartmentsündroom

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Lihaskrambid ja kompartmentsündroom08-06-2021 15:3008-06-2021 16:30Europe/TallinnVeebiseminar: Lihaskrambid ja kompartmentsündroomSeminar toimub *kell 15.30-16.30.*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 08. Juuni 2021
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 1
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Ortopeedia Arstid

Seminar toimub kell 15.30-16.30.

Veebiseminarile on oodatud arstid,õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Loengus tuleb juttu sellest, millist tüüpi lihaskrampe võib inimesel esineda ning miks need tekivad, kuidas lihaskrampe ennetada ning ravida. Selgitame, mis on ja miks tekib kompartmentsündroom, kuidas toimub selle diagnoosimine ja ravi. Juhime tähelepanu, millele tuleks kompartmentsüdroomi diagnoosimisel tähelepanu pöörata. 

Dr Mihkel Mardna on tunnustatud ortopeed ja spordiarst, kes on ravinud paljusid eesti tipp- ja tervisesportlasi. Ta on aastaid osalenud olümpiamängudel Eesti koondise peaarstina. Ta on erinevate Eesti (EASTS, ESMF) ja rahvusvaheliste (ISAKOS) erialaorganisatsioonide liige, alates 2016. aastast Eesti Artroskoopia ja Sporditraumatoloogia Seltsi (EASTS) juhatuse esimees. Dr Mihkel Mardna on AS Ortopeedia Arstid ortopeed ja üks omanikest ning Spordimeditsiini Sihtasutuse juhatuse liige. 

Registreerumine lõpeb 08.06. kell 11.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.