Veebiseminar: laste põletustraumade ABC

Lisa kalendrisseVeebiseminar: laste põletustraumade ABC17-10-2023 14:3017-10-2023 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: laste põletustraumade ABC*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 17. Oktoober 2023
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Seminar annab ülevaate laste põletustraumade peamistest põhjustest ja esmasest käsitlusest - põletuskahjustuse hindamine, esmaabi, hospitaliseerimise näidustused jm. Ravi osas on fookus pindmiste põletuste ravil, aga ka nahasiirdamise järgsel hooldusel ja armiravil. Lühidalt tulevad käsitlusele ka teised termilise trauma näited - elektripõletus, söövitus.

Koolitust modereerib Anu Reim, peremeditsiini resident.

14.30 – 15.30
Laste põletustraumade ABC – Jürgen Rünk, Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekirurg
15.30 – 15.45
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 17.10. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.