Veebiseminar: lapspatsiendi õigused ja kaalutlusvõime hindamine (HPV-vaktsineerimine ja teised aktuaalsed teemad)

Lisa kalendrisseVeebiseminar: lapspatsiendi õigused ja kaalutlusvõime hindamine (HPV-vaktsineerimine ja teised aktuaalsed teemad)22-01-2024 14:0022-01-2024 15:30Europe/TallinnVeebiseminar: lapspatsiendi õigused ja kaalutlusvõime hindamine (HPV-vaktsineerimine ja teised aktuaalsed teemad)*Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed, kooliõed ja teised teemast ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: E, 22. Jaanuar 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 38,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed, kooliõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Nagu igal patsiendil, on ka lapspatsiendil õigus osaleda teda puudutavate otsuste tegemisel ja õigus lugupidavale ja väärikale kohtlemisele. Seminaril arutatakse, kuidas neid printsiipe rakendada tervishoiutöötaja igapäevatöös ja mida need tähendavad HPV-vaktsineerimise ja teiste aktuaalsete teemade kontekstis.

 

Koolitust modereerib Tabasalu Perearstikeskuse perearst Piret Rospu.

14.00 – 15.00
Patsiendiõigused ja kaalutlusvõime hindamine lapspatsiendi puhul: tervishoiutöötaja vaade – Marje Oona, peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituudi peremeditsiini kaasprofessor
15.00 – 15.30
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 22.01. kell 13.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.