Veebiseminar: Kuidas tunda ära ja aidata seksuaalselt väärkoheldud last?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Kuidas tunda ära ja aidata seksuaalselt väärkoheldud last? 31-08-2021 14:3031-08-2021 16:15Europe/TallinnVeebiseminar: Kuidas tunda ära ja aidata seksuaalselt väärkoheldud last? *Veebiseminarile on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 31. August 2021
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Veebiseminarile on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Seminar toimub kell 14.30-16.15.

Teema: Kuidas tunda ära ja aidata seksuaalselt väärkoheldud last?

Lektor: Lemme Haldre - Elite Kliiniku kliiniline psühholoog, pereterapeut, seksuoloog

 

Registreerumine lõpeb 31.08. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.