Veebiseminar: kuidas aidata tinnitusega patsienti?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: kuidas aidata tinnitusega patsienti?13-02-2024 14:3013-02-2024 16:30Europe/TallinnVeebiseminar: kuidas aidata tinnitusega patsienti?*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 13. Veebruar 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 38,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Tinnitust esineb umbes 20% inimestest, kuid abi saavad tihti väga vähesed. Enamasti pole põhjuseks ühe kindla ravivõimaluse puudumine, vaid spetsialistide puudus ning ebasobiv väljaõpe. Koolitusel räägimegi, mis võib tinnitust põhjustada ning kuidas seda patsienti abistada.

Koolitust modereerib Järveotsa Perearstikeskuse perearst Helen Alter.

14.30 – 16.00
Kuidas aidata tinnitusega patsienti? – Sandra Vill, Medita kliiniku audioloog
16.00 – 16.15
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 13.02. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.