Veebiseminar: Kodade virvendusarütmia: kuidas ennetada kriisi ja tüsistusi?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Kodade virvendusarütmia: kuidas ennetada kriisi ja tüsistusi?15-02-2022 14:3015-02-2022 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Kodade virvendusarütmia: kuidas ennetada kriisi ja tüsistusi?Seminar annab ülevaate diagnostikast, ravisoovitustest ning ravisoostumusega ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 15. Veebruar 2022
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

Seminar annab ülevaate diagnostikast, ravisoovitustest ning ravisoostumusega seotud küsimustest. Lähtutakse Eestis kooskõlastatud ravijuhendist ja kliinilistest indikaatoritest.

2020. aastal uuendati riiklikke ravikvaliteedi indikaatoreid, eesmärgiks antikoagulantravi järjepidevust Eestis paremaks muuta (Indikaator „Püsiva suukaudse antikoagulantravi määramine ≥65 aastastel kodade virvendusarütmia (RHK-10 diagnoos I48) patsientidel). Ravi järjepidevuse juures on võtmeroll just perearstidel, kes on seminari peamiseks sihtrühmaks.

Koolitusele on oodatud perearstid!

14.30 – 15.10
Kodade virvendusarütmia diagnoosimine ja ravi uusimad soovitused - Eno-Martin Lotman, Põhja-Eesti Regionaalhaigla südamekeskuse kardioloog
15.10 – 15.30
Kodade virvendusarütmiaga patsiendi jälgimine perearstikeskuses – mida peaks teadma? - Eve Kivistik, Linnamõisa perearstikeskuse perearst
15.30 – 16.00
Haigusjuhtude arutelu
 
 

Seda haridusalast tegevust toetavad Pfizer ja Boehringer Ingelheim.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 15.02. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.