Veebiseminar: Kas vaktsineerida või mitte?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Kas vaktsineerida või mitte? 29-01-2021 14:0029-01-2021 15:15Europe/TallinnVeebiseminar: Kas vaktsineerida või mitte? Perearstikeskuse meeskond puutub kokku paljude küsimuste ja müütidega, mis ...e-course (Online)

Toimumiskoht: e-course (Online)
Toimumisaeg: R, 29. Jaanuar 2021
Sihtrühm: õde, perearst
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare


Perearstikeskuse meeskond puutub kokku paljude küsimuste ja müütidega, mis patsientidel vaktsineerimise kohta tekivad. Kogu elanikkonna vaktsineerimiseks valmistudes aitab seminar nõustada ka vaktsineerimisvastast või kõhklevat patsienti.

Selleks, et mõista ja nõustada on vaja tunda käitumismustreid ja psühholoogilisi mõjureid, mis on inimeste hoiakute taga. Sageli ei aita ühesugune lihtne vastus inimesel otsust teha, vaid tuleb läheneda individuaalsete lähenemiste keskselt.

Peagi algavas COVID-vaktsineerimise protsessis suureneb esmatasandi roll patsientide nõustamisel. Seminar annab praktilised lähtekohad ja soovitused tulemuslikuks nõustamiseks.

Ühtlasi räägime:

  • millised tegurid mõjutavad vaktsineerimisotsust
  • tõenduspõhised lähenemised, mis suudavad vaktsineerimisotsust mõjutada
  • toome näiteid sekkumistest või meetoditest, mida maailmas on kasutatud

Lektor: Andero Uusberg, Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi afektiivse psühholoogia vanemteadur, Valitsust koroonaviiruse levikuga seotud küsimustes nõustava COVID-19 tõrje teadusnõukoja liige

Seminar toimub kell 14.00-15.15.

 

Koolitus on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine!

Registreerumine lõpeb 29.01. kell 10.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.