Veebiseminar: Jalavalu noorukieas: ülekoormus vs deformatsioon

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Jalavalu noorukieas: ülekoormus vs deformatsioon29-11-2022 14:3029-11-2022 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Jalavalu noorukieas: ülekoormus vs deformatsioonSihtrühm: *arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 29. November 2022
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 35,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Lastearstide Selts

Sihtrühm: arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad

Seminaril võetakse vaatluse alla enamlevinud jalavalu põhjused vanuses 10-16 eluaastat, koolituse esimeses pooles räägime ülekoormussündroomidest/mikrotraumadest (juveniilsed osteokondroosid ja stressmurrud) ja teises pooles alajäseme struktuurilistest anomaaliatest/deformatsioonidest (nt sümptomaatiline elastne ja jäik lampjalg, õõspöid, rotatsioonianomaaliad jne), mis vajavad suurema tõenäosusega lasteortopeedi sekkumist.

Koolitust modereerib perearst Anu Parvelo

14.30 – 15.30
Jalavalu noorukieas: ülekoormus vs deformatsioon – Jürgen Rünk, Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekirurg
15.30 – 15.45
Diskussioon
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 29.11. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.