Veebiseminar: Immunoloogiline diagnostika

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Immunoloogiline diagnostika13-01-2021 00:00trueVeebiseminar: Immunoloogiline diagnostika*Teemad: *Millised analüüsid on kättesaadavad immunoloogile ja millistel ...e-kursus (Online)

Toimumiskoht: e-kursus (Online)
Toimumisaeg: K, 13. Jaanuar 2021
Sihtrühm: arst, ämmaemand, med valdkonna tudeng, farmatseut, õde, proviisor
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 25,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Teemad: Millised analüüsid on kättesaadavad immunoloogile ja millistel puhkudel on vajalik patsiendi suunamine allergoloog-immunoloogi vastuvõtule? Milliste preanalüütiliste momentidega peab immuunsüsteemi uuringute korral arvestama? 

Lektor: Krista Ress, AS Ida-Tallinna Keskhaigla Allergoloogia-immunoloogia keskuse juhataja; Eesti Immunoloogide ja Allergoloogide Seltsi (EIAS) president

Seminar toimub kell 15.00-16.15

Registreerumine lõpeb 13.01. kell 10.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.