Veebiseminar: Idiopaatiline kopsufibroos (IPF) ja interstitsiaalsed kopsuhaigused

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Idiopaatiline kopsufibroos (IPF) ja interstitsiaalsed kopsuhaigused 01-06-2021 14:3001-06-2021 15:50Europe/TallinnVeebiseminar: Idiopaatiline kopsufibroos (IPF) ja interstitsiaalsed kopsuhaigused  ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 01. Juuni 2021
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Veebiseminarile on oodatud perearstid ja pereõed!

Koolitusel räägitakse idiopaatilise kopsufibroosi ja interstitsiaalsete kopsuhaiguste teoreetilisest poolest nii pulmonoloogi kui perearsti vaates ning analüüsitakse haigusjuhte. Haigusjuhtude seas on ühe teemana ka kopsude fibrootilised muutused COVID-19 põdemise järgselt. Kuidas neid haigeid jälgida, millal edasi saata, milline on meie endi pulmonoloogide kogemus ja ravi.

 

Koolitust viivad läbi Pille Mukk, Põhja-Eesti Regionaalhaigla sisehaiguste kliiniku juhataja, Raplamaa Haigla juht ning Lembi Põlder, Kivimäe Perearstikeskuse perearst

14.30 – 14.45
Teoreetiline osa pulmonoloogi ja perearsti vaates
14.45 – 15.25
Haigusjuhtude analüüs
15.25 – 15.35
Kokkuvõte
15.35 – 15.50
Küsimused ja vastused
 

Seda haridusalast tegevust toetab Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG Eesti Filiaal.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 01.06. kell 11.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.