Veebiseminar: COVID-vaktsineerimine praktikas (vene keeles)

Lisa kalendrisseVeebiseminar: COVID-vaktsineerimine praktikas (vene keeles)26-01-2021 14:0026-01-2021 15:15Europe/TallinnVeebiseminar: COVID-vaktsineerimine praktikas (vene keeles)Veebiseminarile on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud ...e-course (Online)

Toimumiskoht: e-course (Online)
Toimumisaeg: T, 26. Jaanuar 2021
Sihtrühm: tervishoiutöötajad
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 20,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Veebiseminarile on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Teema: Seminaril käsitletakse COVID-vaktsiine, vaktsineerimise põhimõtteid ja patsientide nõustamisega seotud küsimusi. (vene keeles)

Lektor: Aleksandra Garkuša, Kibuvitsa Perearstikeskuse perearst

Seminar toimub kell 14.00-15.15.

Registreerumine lõpeb 26.01. kell 10.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)