Veebiseminar: COVID-19 ja lapsed

Lisa kalendrisseVeebiseminar: COVID-19 ja lapsed08-04-2021 14:3008-04-2021 15:30Europe/TallinnVeebiseminar: COVID-19 ja lapsed ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 08. Aprill 2021
Sihtrühm: arst, apteeker, õde
Täienduspunkte: 1
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Veebiseminarile on oodatud teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Mida me oleme aasta jooksul teada saanud? Koolitusel arutleme, kui sageli lapsed nakatuvad, milline on laste roll nakkuse levitamisel, milline on haiguse kulg lastel, kas on vanuselisi eripärasid, mis on multisüsteemne põletikuline sündroom lastel ja kas seda on diagnoositud ka Eestis.

Koolitust viib läbi  Eda Tamm, Tartu Ülikooli Kliinikumi laste infektsioonhaiguste arst-õppejõud 

14.30 – 15.15
COVID-19 ja lapsed
15.15 – 15.30
Küsimused ja vastused
 

Registreerumine lõpeb 08.04. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.