Veebiseminar: bensodiasepiinidega seotud eripärad ja ohud. Psühhiaatri ja perearsti koostöö

Lisa kalendrisseVeebiseminar: bensodiasepiinidega seotud eripärad ja ohud. Psühhiaatri ja perearsti koostöö28-03-2023 14:3028-03-2023 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: bensodiasepiinidega seotud eripärad ja ohud. Psühhiaatri ja perearsti koostöö*Koolitusele on oodatud perearstid.*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 28. Märts 2023
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid.

 

Enamik unehäireid diagnoositakse perearstipraksises. Uinutite ja rahustite kasutamine Eestis on viimaste aastakümnete vältel olnud pidevas kasvutendentsis. Pikaajalisel tarvitamisel tekitavad  bensodiasepiinide ja bensodiasepiinide sarnased ravimid sõltuvust. Seminaril räägime, kuidas alustada ja lõpetada bensodiasepiinide kasutamist, milliseid probleeme võib kaasa tuua bensodiasepiinide kasutamine ja milline on võõrutusravi.

14.30 – 15.10
Bensodiasepiinide kasutamine esmatasandil - kas on probleem? – Argo Lätt, perearst ja Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige
15.10 – 15.40
Head tavad bensodiasepiinide väljakirjutamisel ja võimalused nende väärkasutuse vähendamiseks – Ants Kask, Lääne-Tallinna Keskhaigla psühhiaatriakeskuse ülemarst
15.40 – 16.00
Arutelu

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 28.03. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.