Veebiseminar: Antigeeni kiirtestide kasutamine haiglaväliselt (eesti keeles)

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Antigeeni kiirtestide kasutamine haiglaväliselt (eesti keeles)09-06-2021 14:0009-06-2021 15:30Europe/TallinnVeebiseminar: Antigeeni kiirtestide kasutamine haiglaväliselt (eesti keeles)*Veebiseminarile on oodatud perearstid,õed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 09. Juuni 2021
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Veebiseminarile on oodatud perearstid,õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Koolitus toimub kell 14.00-15.30.

Antigeeni kiirtestid on tulnud kasutusse ja nendega on seotud suured ootused. Ootused puudutavad nii kiirust, odavust kui kõigile kättesaadavust. Oluline on, et kiirtestid oleksid meile abiks nakkuse leviku piiramisel ning ei tekitaks pahaaimamatutes kätes lisaohtu nakkuse levikuks. Sellel teemal püüamegi koos arutleda – millised on antigeenikiirtestidest saadav kasu ja millised on võimalikud ohud.

Koolitust viib läbi Marge Kütt, Põhja-Eesti Regionaalhaigla laboratooriumi juhataja.

Registreerumine lõpeb 09.06. kell 13.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.