Täiendkoolitus veebis: „Astma käsitlus esmatasandil ja digitaalsed abimehed astma ravis“

Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
Veebruaris toimub perearstidele suunatud veebikoolitus „Astma käsitlus esmatasandil ja digitaalsed abimehed astma ravis“ eesti ja vene keeles.

Koolitusel võetakse fookusesse 2020. aastal uuendatud täiskasvanute astma käsitluse ravijuhend esmatasandile. Tuuakse välja olulisimad muudatused ja punktid, mis on esmatasandi praktikas kõige olulisemad. Samuti keskendutakse raske astmaga patsientidele – mida perearst peaks patsiendi juures jälgima, mida küsima ja millal edasi suunama. Veebiseminari viimane teema võtab luubi alla IT-lahendused, mis abistavad perearsti astmaga patsiendi käsitlusel – mis meil juba olemas on ja mis tulevikus plaanis. Räägitakse eelmisel aastal välja töötatud riskipatsiendi tuvastamise algoritmist ja mida see perearsti töö tõhustamiseks pakub.  

Lektoriteks on perearstid Kersti Veidrik ja Laura Prett, pulmonoloog Pille Mukk ning arst-resident pulmonoloogia erialal Viktoria Ivanova.  

Koolituse läbimine annab 3 täiendkoolituspunkti.   

Veebiseminaril osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine:  

10.02 (eesti keeles): https://www.med24.ee/koolituskalender/veebiseminar-astma-k%C3%A4sitlus-esmatasandil-ja-digitaalsed-abimehed-astma-ravis 

17.02 (vene keeles): https://www.med24.ee/koolituskalender/veebiseminar-astma-k%C3%A4sitlus-esmatasandil-ja-digitaalsed-abimehed-astma-ravis-vene 

Jaga