INTERVJUU | Peeter Padrik: personaalmeditsiini laiemat rakendamist takistab süsteemse lähenemise puudumine Lisatud Sotsiaalministeeriumi ja Tervisekassa kommentaarid

Personaalmeditsiini IT-taristu tuleb korralikult tööle saada ja luua seda toetav õigusraamistik, leiab onkoloog Peeter Padrik, kelle arvates on Eestil selles valdkonnas potentsiaal parandada nii rahvastiku tervist kui eksportida tooteid ja teenuseid, parandades ka riigi majanduslikku konkurentsivõimet.

Avaldatud Viimati uuendatud

Personaalmeditsiini juhtprojektiga alustati juba üheksa aastat tagasi ning toona räägiti päris palju missuguseid võimalusi geeniinfol põhinev personaalmeditsiin võiks pakkuda. Kui hästi on suutnud Eesti oma võimaluste piires personaalmeditsiini potentsiaali realiseerida?

Artikkel on Med24 tellijatele

Individuaalne tellimus

1€ / kuu

Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.

Telli kohe

Arstikeskuse pakett (populaarne)

34.50€ / kuu

Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).

Telli kohe

Hulgitellimus asutusele

Ei leidnud sobivat?

Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!

Loe edasi

Hinnale lisandub käibemaks 9%.
Powered by Labrador CMS