DISKUSSIOON | Tervishoiu taristu on vaenlasele prioriteetne sihtmärk „Sõja ajal ei saa arvestada mitte millegagi, mis on praegu olemas“

Tallinnas toimub kuni reedeni 16. sõja- ja katastroofimeditsiini konverents. Tänase paneeldiskussiooni teema oli tervishoiukorraldus kriisi ja sõja ajal.

Avaldatud Viimati uuendatud

Arutelus osalesid terviseminister Riina Sikkut, välisminister Margus Tsahkna, kaitseminister Hanno Pevkur ja Kaitseliidu ülem kindralmajor Riho Ühtegi. Modereeris Ilmar Raag.

Artikkel on Med24 tellijatele

Individuaalne tellimus

1€ / kuu

Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.

Telli kohe

Arstikeskuse pakett (populaarne)

34.50€ / kuu

Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).

Telli kohe

Hulgitellimus asutusele

Ei leidnud sobivat?

Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!

Loe edasi

Hinnale lisandub käibemaks 9%.
Powered by Labrador CMS