Heidi Alasepp.
Heidi Alasepp.

Heidi Alasepp: ka sõjatingimustes tuleb aidata patsiente Elutähtsa teenuse osutajate ringi lisanduvad ilmselt ka perearstid, apteegid ja hulgifirmad

Kui juhtumisi juhtub Eestiga kõige hullem, tuleb ikka tööle tulla ja patsiente aidata, sest ka sõjatingimustes jäävad alles patsiendid, ütles sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Heidi Alasepp.

Avaldatud Viimati uuendatud

Alasepp rääkis, et praegu on elutähtsa teenuse osutajad kiirabid ja haiglavõrgu arengukava (HVA) haiglad, kelle foonil on alates oktoobrist loodud kriisiplaani. Selle käigus kaardistatakse tervishoiusüsteemi võimekust, sealhulgas inimtööjõu ressurssi. “Suur planeerimine käib, aga ma arvan, et oleme kindlasti tugevamad, kui olime aasta tagasi,” märkis asekantsler.

Artikkel on Med24 tellijatele

Individuaalne tellimus

1€ / kuu

Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.

Telli kohe

Arstikeskuse pakett (populaarne)

34.50€ / kuu

Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).

Telli kohe

Hulgitellimus asutusele

Ei leidnud sobivat?

Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!

Loe edasi

Hinnale lisandub käibemaks 9%.
Powered by Labrador CMS