Veebiseminar: laste arenguhäired

Lisa kalendrisseVeebiseminar: laste arenguhäired12-09-2024 14:3012-09-2024 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: laste arenguhäired*Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 12. September 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 42,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

Veebiseminaril räägime imikute ja väikelaste psühhomotoorse arengu hilistumisest. Anname nõu, kuidas märgata varakult lapse arengus ja käitumises murekohtasid ja kuidas nõustada vanemaid koduse tegeluse osas. Samuti anname soovitusi, millal suunata eriarstidele või teistele spetsialistidele ja kuidas selgitada vanematele täiendavate uuringute vajadust.  

 

14.30–15.30
Laste arenguhäired – Teele Meren, Arstikeskus Confido lasteneuroloog; Tartu Ülikooli Kliinikumi Geneetika ja personaalmeditsiini kliiniku lasteneuroloog; Raplamaa Haigla lasteneuroloog
15.30–16.00
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 12.09. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)